
Незаконно зрубали ліс і завдали шкоди на 2 млн: на Дніпропетровщині затримали ОЗГ
На території Новомосковського району група з 5 осіб займалася незаконнім зрубом і збутом деревини. Лідер групи – 48 річний чоловік. Він запропонував долучитися до оборудки місцевим жителям від 30 до 48 років. Про це повідомили у ГУНП у Дніпропетровській області.
«Правоохоронці провели 16 обшуків у помешканнях, автомобілях та на складах зберігання деревини. Слідчі заходи відбулися за участі поліцейських полку поліції особливого призначання. Під час обшуків вилучено службову документацію, чорнові записи, гроші, мобільні телефони та автомобілі, а також пістолети, рушниці та карабін. Крім цього вилучені бензопили та спиляна деревина, яку зловмисники не встигли реалізувати.
За даним фактом в поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 28. ч. 4 ст. 246 Кримінального кодексу України, тобто незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу у складі організованої групи», - йдеться в повідомленні.
Фігурантам загрожує позбавлення волі на строк до 7 років.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
У Запоріжжі поліція розшукала маршрутку з загубленими речами;
Перебував у розшуку через крадіжку у будинку: у Дніпрі затримали крадія та його спільницю;