Події
Кримінал
У Самарі 36-річна жінка викрала мопед: зловмисниці повідомлено про підозру
Подія сталася 17 серпня близько 7-ї ранку в місті Самар. Місцева мешканка, побачивши на вулиці мопед, залишений без нагляду, попросила знайомих перевезти його вантажівкою до свого будинку.
Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП у Дніпропетровській області.
20 серпня слідчі повідомили жінці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом).
Читайте також:
НАБУ: активи Вадима Кірієнка, начальника одного з управлінь Мін'юсту, конфісковано;
Нетверезий водій вчинив ДТП: у Дніпрі притягнули порушника до відповідальності;
2025-08-21 17:30:00
true





