Події
Кримінал
У Самарі 36-річна жінка викрала мопед: зловмисниці повідомлено про підозру

У Самарі 36-річна жінка викрала мопед: зловмисниці повідомлено про підозру

Подія сталася 17 серпня  близько 7-ї ранку в місті Самар. Місцева мешканка, побачивши на вулиці мопед, залишений без нагляду,  попросила знайомих перевезти його вантажівкою до свого будинку.

Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП у Дніпропетровській області.

20 серпня слідчі повідомили жінці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом).

Читайте також:

НАБУ: активи Вадима Кірієнка, начальника одного з управлінь Мін'юсту, конфісковано;

Нетверезий водій вчинив ДТП: у Дніпрі притягнули порушника до відповідальності;

Завдали збитків «Укрзалізниці» на понад 400 тисяч гривень: поліцейські Кривого Рогу повідомили про підозру трьом чоловікам

2025-08-21 17:30:00
true
Відео Дня





Архів Новин