Кам'янське
Куди піти навчатися після 9-го класу: Камʼянський фаховий медичний коледж В Україні після дев’ятого класу можна піти здобувати середню професійну освіту. Таку можливість надають коледжі, ліцеї, технікуми та училища. Варто зазначити, що середня професійна освіта після дев’ятого класу підійде учням, які вже визначилися з майбутньою спеціальністю.
Опубліковано 27.04.2023
7504
Дніпро
Хірургія одного дня: де у Дніпрі можна безкоштовно видалити родимки та інші новоутворення Хірургія присутня майже у всіх галузях медицини: кардіології, онкології, гінекології, гастроентерології, стоматології, ортопедії та інших. З розвитком сучасної медицини все більшої популярності користується хірургія одного дня. Ці операції проводяться амбулаторно і пацієнт того ж дня повертається додому. Вона допустима для лікування вен, гнійних утворень, видалення нігтя, ліпоми та інших патологій і захворювань.
Опубліковано 26.04.2023
15106
РЕПОРТЕР
Життя з кардіостимулятором: поради пацієнтам та відповіді на найпоширеніші питання Нещодавно ми публікували статистику захворюваності на серцево-судинні хвороби. Виявилося, що цифри доволі сумні: в Дніпропетровській області найвищий рівень смертності від серцево-судинних захворювань (ССЗ) серед людей віком 30-69 років. Серед головних причин такої високої смертності в тому числі медики називають погану інформованість населення та те, що люди звертаються із первинними симптомами до лікарів дуже рідко – терплять біль роками, а потім – хвороба розвивається та стає хронічною. Тож, тепер ми розповідатимемо нашим читачам про види ССЗ, про профілактику та лікування. Слідкуйте за наступними матеріалами. В цьому матеріалі ми розповімо про електрокардіостимулятори та дамо відповіді на найбільш розповсюджені запитання щодо них. Якщо Вам чи Вашим близьким рекомендовано або вже встановлено штучний водій ритму - наступна інформація буде для вас корисною.
Опубліковано 21.04.2023
14673
Дніпро
Де на Дніпропетровщині лікуватися онкохворим Ми неодноразово публікували статистичні дані, згідно з якими Дніпропетровщина – «лідер» за багатьма захворюваннями: туберкульоз, серцево-судинні хвороби, онкологічні захворювання (на жаль, кількість хворих на рак зросла в 35 разів за 10 років). І завжди постає питання, де можна отримати якісне та безкоштовне лікування.
Опубліковано 13.04.2023
15145
Дніпро
Дніпропетровщина – лідер за смертністю від серцево-судинних захворювань через низьку інформованість населення Нещодавно ми публікували статистику захворюваності на серцево-судинні хвороби. Виявилося, що цифри доволі сумні: в Дніпропетровській області найвищий рівень смертності від серцево-судинних захворювань (ССЗ) серед людей віком 30-69 років. Серед головних причин такої високої смертності в тому числі медики називають погану інформованість населення та те, що люди звертаються із первинними симптомами до лікарів дуже рідко – терплять біль роками, а потім – хвороба розвивається та стає хронічною. Тож, тепер ми розповідатимемо нашим читачам про види ССЗ, про профілактику та лікування. Слідкуйте за наступними матеріалами. В цьому матеріалі ми розповімо про брадикардію. Висвітлити тему нам допомогла лікар-кардіолог Дніпропетровського обласного клінічного центру діагностики та лікування Катерина Перепелиця.
Опубліковано 11.04.2023
15350
РЕПОРТЕР
Энциклопедия медицины: нужно ли удалять зубы мудрости? ЗУБ МУДРОСТИ: удалить нельзя оставить? У каждого в жизни наступает момент, когда остро встает вопрос: удалять зуб мудрости или лечить? "Восьмерка" действительно вызывает много вопросов и, к сожалению, проблем. Заболевания зубов мудрости могут привести к серьезным осложнениям. Например, синуситы и мигрень тоже могут возникнуть из-за этого зуба. Так какие же показания к удалению зуба мудрости и нужно ли это делать, если он не беспокоит? Зачем удалять "восьмерку" в раннем возрасте? Ответы на эти и еще множество важных вопросов смотрите в новом выпуске "Энциклопедия медицины" на РЕПОРТЕР ТВ!
Опубліковано 14.12.2021
9746
РЕПОРТЕР
Энциклопедия медицины: Болезни сердца и здоровье зубов Как связаны болезни сердца и здоровье зубов? Шведские врачи опубликовали результаты 12-летнего исследования: оказывается, больные зубы могут стать причиной инфаркта миокарда и целого ряда серьезных заболеваний. Подробнее смотрите в новом сюжете “Энциклопедия медицины”.
Опубліковано 06.12.2021
9759
РЕПОРТЕР
Энциклопедия медицины: Самые распространенные заболевания ротовой полости В этом выпуске ваш врач-стоматолог Наталья Ефремова расскажет, какие самые распространенные заболевания ротовой полости встречаются у пациентов и их симптоматику. Не откладывайте визит к стоматологу, любое заболевание всегда легче предупредить, чем лечить его последствия!
Опубліковано 10.11.2021
9329
РЕПОРТЕР
Энциклопедия медицины: Самые часто задаваемые вопросы к стоматологу Хотели спросить, но стеснялись? В этом видео ваш врач-стоматолог Наталья Ефремова ответит на самые часто задаваемые пациентами вопросы. Как часто нужно менять зубную щетку? Как часто можно отбеливать зубы? Об этом и многом другом полезном - смотрите в нашем новом видео!
Опубліковано 26.10.2021
9388
РЕПОРТЕР
Энциклопедия медицины: как правильно чистить зубы Практически с самого рождения два раза в день мы совершаем ритуал: чистим зубы))), но даже не подозреваем, что делаем это неправильно. В этом видео - важные рекомендации от врача-стоматолога, которые помогут уберечь ваши зубы и в будущем избежать множества проблем. Также мы расскажем, что такое флоссинг, зачем нужны ёршик и ополаскиватель. Затронем важную тему - чистка зубных протезов. Подписывайтесь на наш канал и будьте здоровы!
Опубліковано 08.10.2021
9876